header site 1403

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

تفاهم نامه ساخت و توسعه ۳ فضای آموزشی و تربیتی در ناحیه ۶ اصفهان منعقد شد

 
به همت خیرین نیک اندیش؛
تفاهم نامه ساخت و توسعه ۳ فضای آموزشی و تربیتی در ناحیه ۶ اصفهان منعقد شد
به همت خیرین نیک اندیش مدرسه ساز یک مدرسه ۶ کلاسه در شهر خاتون آباد و ۲ سالن نمازخانه در مدارس خوراسگان اصفهان احداث خواهد شد.
 
 
760 14030319 1 تفاهم نامه های ناحیه 6
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان؛ در نوزدهمین روز از خرداد ماه ۱۴۰۳ مصادف با آغاز ماه ذی الحجه خیرین نیکوکار اصفهانی در ناحیه ۶ آموزش و پرورش پای کار مدرسه سازی آمدند و امروز تفاهم نامه ساخت و توسعه ۳ فضای آموزشی و تربیتی منعقد شد.
ناصر فتحی مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: امروز خیرین در ناحیه ۶ آموزش و پروش اصفهان ۳ تفاهم نامه را امضاء کردند و بر این اساس یک مدرسه ۶ کلاسه با زیربنای ۸۷۵ مترمربع احداث و دو سالن نمازخانه با متراژهای ۱۶۲ و ۱۴۰ مترمربع به ترتیب در مدرسه آسیه و مدرسه اتحاد خوراسگان به صورت صد درصد خیری توسط خیرین نیک اندیش محلی توسعه می‌یابد.
گفتنی است در امضای تفاهم نامه های مذکور علاوه بر آقایان علی طراح پزوه، سید محمد طباطبایی و علیرضا صباغ زاده به نمایندگی جمعی از خیرین، فتحی مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، ذاکران معاون مشارکت های مردمی این اداره کل، عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، دهقانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۶ اصفهان و جمع دیگری از خیرین و مسئولین حضور داشتند.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1115
دیروزدیروز1122
هفته جاریهفته جاری992
ماه جاریماه جاری20731
کل بازدیدکل بازدید2107131

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید