header site 1401

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

احداث هنرستان‌های در جوار صنعت در استان اصفهان ارزشمند است

وزیر آموزش و پرورش در شورای اداری شاهین شهر:
احداث هنرستان‌های در جوار صنعت در استان اصفهان ارزشمند است
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش در بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور به استان اصفهان، به عنوان نماینده ویژه دولت در شهرستان شاهین شهر و میمه حضور یافت.
وزیر آموزش و پرورش، در جریان این سفر در جلسه شورای اداری شاهین شهر حاضر شد و گفت: علاوه بر بودجه سفرهای استانی، خیرین پای کار آمده‌اند تا شاهد تحولات خوبی در عرصه تعلیم و تربیت باشیم.
وی با قدردانی از فعالیت‌های مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان و آقای ملااحمدی رئیس این مجمع، اظهار کرد: بخش اعظم زحمات و هماهنگی فعالیت‌های خیرین مدرسه ساز استان به عهده مجمع خیرین مدرسه ساز اصفهان است و طی این مدت فعالیت‌های این مجمع سه برابر شده که جای قدردانی دارد.
وزیر آموزش و پرورش افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان احداث هنرستان‌های جوار صنعت را در برنامه‌های خود قرار داده تا دانش آموزان بعد از تحصیل بیکار نمانند و این کار بسیار ارزشمند است.
وی با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش نهادی متعلق به همه است و به تنهایی نمی‌تواند پیش برود، تصریح کرد: در نهاد آموزش و پرورش باید ارتباط بیرونی خوبی داشته باشیم. ضمن اینکه نگاه روشن باعث رشد می‌شود و نگاه تاریک ما را از اهداف ترسیم شده باز می‌دارد. امیدوارم آنچه شایسته نظام تعلیم و تربیت است به ظهور و بروز برسانیم.
نوری با بیان اينکه ایران اسلامی امروز در تمام جهان نقس آفرینی می‌کند و در مقابل تمام قدرت‌ها ایستاده‌ است، افزود: اگرچه در درون ضعف‌هایی داریم اما اگر از بیرون ببینیم در همه عرصه‌ها نقش آفرینی داریم. در هر شرايط به جای نگاه به عقب باید ببینیم چقدر فرصت داریم و چقدر می‌توانیم مؤثر باشیم.
 
 
760 14010326 3

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز420
دیروزدیروز705
هفته جاریهفته جاری2523
ماه جاریماه جاری11402
کل بازدیدکل بازدید1499110

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید