header site 99 05 28

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

در راستای طرح تحولی آجر به آجر : جلسه شورای بانوان در محل دفتر مدیر کل امور بانوان استانداری

 
 در راستای طرح تحولی آجر به آجر و اهداف این طرح در خصوص تقویت جایگاه بانوان خیر مدرسه ساز جلسه شورای بانوان خیر مدرسه ساز در محل دفتر مدیر کل امور بانوان استانداری در تاریخ 99/06/17 برگزار گردید.
 
در این جلسه که با حضور رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان(سرکارخانم میردامادیان) ، رییس شورای بانوان(سرکار خانم رضایی)، دبیر شورای بانوان (سرکار خانم مهندس شیروانی)   و سرپرست مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان  اصفهان (مهندس علی اصغر ذاکران)  برگزار گردید ابتدا اهداف شورای بانوان و طرح تحولی آجر به آجر توسط این شورا و سرپرست مشارکتهای مردمی نوسازی مدارس اصفهان تبیین گردید. در ادامه از مدیر کل امور بانوان استانداری  (سرکار خانم شادزی) و سرکار خانم دکتر خسروی در این رابطه و همچنین زمینه سازی ارتباط شورای بانوان با بانوان فعال در سایر خیریه ها، اصناف، پزشکان، کارآفرینان و ... که می توانند در راستای اهداف مذکور گام مفیدی بردارند تقاضای همکاری و مشارکت گردید.
ایشان نیز به منظور پیشبرد این اهداف بیان داشتند که کمال همکاری را با این شورا خواهند داشت. همچنین مقرر شد پس از بررسی و همفکری متعاقبا اقدامات اجرایی ازطریق ایشان و سرکارخانم رضایی پیگیری گردد.
 
shorayeBanovan 600 450

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز858
دیروزدیروز1319
هفته جاریهفته جاری9216
ماه جاریماه جاری31636
کل بازدیدکل بازدید874623

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید