header site 99 06

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

نقش پررنگ روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های استراتژیک نهادها

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی با تاکید بر اهمیت نقش پررنگ روابط عمومی ها در سازمان‌ها، این بخش را قلب تپنده و چشم و گوش سازمان ها و مجموعه‌های مختلف دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را گرامی داشته و آن را موجب اثربخشی و ارتقای کارایی هر سازمانی دانست. در این مشروح این پیام آمده است:

روابــط عمومــی بهتریــن نمایانگر اوضــاع داخلی وزارتخانه از یک سو و از ســوی دیگر منعکس کننده چگونگی مســایلی اســت که در آن نهاد میگذرد.  ســلامت یک دســتگاه بــه اتصــال اجــزای آن و همنوایــی و همســازی آنهــا ارتبــاط دارد.

"رهبر معظم انقلاب اسلامی"

بیست و هفتم اردیبهشت ماه، تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون بخشی از دانش و دستاورد عظیم بشری است که موجب جهش و تغییرات گسترده ای در زندگی انسان‌ها و ارتباط جوامع شده است، دانش ارتباطات و روابط عمومی امروزه با به خدمت گرفتن انواع هنرها و ابزارها، به قلب تپنده و چشم و گوش سازمان ها و مجموعه‌های مختلف تبدیل شده به گونه‌ای که نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان بسیار مهم و قابل توجه است؛ امروزه فعالیت هیچ نهاد و سازمانی بدون فعالیت های این بخش متصور نیست.

نقش و کارکرد روابط عمومی‌ها فرصت مغتنمی را فراهم کرده که با استفاده از دانش، تجربه و توانمندی‌های خود تصویری روشن از ظرفیت ها و دستاوردهای سازمان ارائه داده و با ایجاد یک فضای تعاملی سازنده با رسانه ها، مخاطبان و بخش های مختلف درون و برون سازمانی در مسیر تعالی سازمان ها و جوامع گام بردارند.

ایجاد و تعمیق ارتباطات و اعتمادسازی در مخاطبان یک مجموعه موجب اثربخشی و ارتقای کارایی سازمان می شود و بدون شک تلاش و خردمندانه و خدمات ارزشمند مدیران و همکاران روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس و فعالان عرصه ارتباطات و رسانه در انعکاس حقایق، تبادل اطلاعات، ارتباطات چندوجهی و کمک به پیشبرد برنامه های مدیریتی و راهبردی سازمان و حل مسائل قابل توجه و موثر است.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه که به عنوان "روز روابط عمومی و ارتباطات" نام گذاری شده، بهانه ای است که از  زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر و تحسین برانگیز همکاران ارجمند، خلاق و هنرمند روابط عمومی های سراسر کشور قدردانی کرده و این مناسبت فرخنده را خدمت این عزیزان تبریک عرض نمایم.

 

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز512
دیروزدیروز1359
هفته جاریهفته جاری6431
ماه جاریماه جاری36647
کل بازدیدکل بازدید831723

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید