header site 99 06

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

تجلیل ازخیرین مدرسه ساز اصفهانی به مناسبت روز ملی تکریم خیرین

در جلسه ویدیو کنفرانس با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور انجام شد؛

تجلیل ازخیرین مدرسه ساز اصفهانی به مناسبت روز ملی تکریم خیرین

 

 

براساس گزارش روابط عمومی ،جلسه ویدئو کنفرانس رئیس سازمان نوسازی مدارس، رئیس جامعه خیرین مدرسه کشور ،مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان ،اعضا هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان  برگزارشد.

 

#برگزاری 22 جشنواره خیرین مدرسه ساز در آبان ماه

مهراله رخشانی مهر، معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس دراین نشست که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، از زحمات  مدیرکل نوسازی مدارس استان و کارکنان این اداره کل و مجمع خیرین استان تقدیر نمود و گفت: مجمع خیرین استان اصفهان دارای استحکام و انسجام است وبخوبی توانسته است نقش خود را دراین حوزه ایفا کند.

رخشانی مهردرادامه این نشست با اشاره به طرح تحولی مشارکتها که به دستور مقام عالی وزارت به ادارات نوسازی مدارس ابلاغ شده است گفت: این طرح یک برنامه جامع است که با هدف استفاده از ظرفیت رسانه ای و فرهنگی وسایرظرفیت های این حوزه ترسیم شده است تا بتوانیم موجبات تکریم خیرین را فراهم کنیم. وی همچنین به برگزاری بیست و دومین دوره جشنواره های خیرین مدرسه سازدرآبان ماه اشاره نمود و گفت: با توجه به اینکه پیش بینی ما برگزاری جشنواره در خرداد ماه بود که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، زمان بندی آن را تغییر دادیم انشالله بتوانیم با کیفیت مناسب این جشنواره ها را  برگزار  کنیم.

 

#خیرین سرمایه های ملی کشور

 

دراین نشست مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان با اشاره به سیاستگذاری سازمان نوسازی مدارس مبنی برتکمیل پروژه های نیمه تمام گفت: درسال گذشته توانستیم تعداد قابل توجهی از پروژه های نیمه تمام  راتکمیل و تحویل آموزش و پرورش استان دهیم .

وی  افزود: خیرین برای ما سرمایه های ملی هستند و  به همین دلیل تکریم  نیک اندیشان مدرسه ساز از اولویت های این اداره کل خواهد بود.وی گفت: رویکرد دیگر ما دراداره کل ساخت مدارس ماندگار است تا نسل آینده به آن افتخار کند .

 

#انتشار کتاب جامع خیرین مدرسه  استان اصفهان

در ادامه این جلسه میردامادیان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان با اشاره به روز پانزدهم ماه مبارک رمضان روز ولادت امام حسن مجتبی (ع) به عنوان روز ملی تکریم خیرین گفت:این نامگذاری اتفاق مبارکی بود که درراستای پاسداشت این عزیزان انجام گرفت .وی همچنین در بحث تکریم خیرین افزود: توانستیم کتاب جامع خیرین مدرسه ساز رو آماده کنیم که تا یکماه اینده  به چاپ خواهد رسید.  وی افزود : مجمع خیرین مدرسه ساز در سال 98 با توجه به رکود اقتصادی توانست با حضور خیرین 115 میلیارد تومان اعتبار خیرین رو جذب کند و 75 درصد کل پروژه های استان را به خود اختصاص دهد ‌. میردامادیان افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز سالیانه 350 باب کلاس درس را به آموزش و پرورش تحویل داده است .وی یادآور شد مجمع خیرین مدرسه ساز 1500 خیر دارد که بخشی ازاین تعداد را بانوان خیر نیک اندیش تشکیل می دهند .

 

#ضرورت حفظ و نگهداری از مدارس خیر ساز

درادامه این گزارش دراین نشست  صافی عضو هئیت مدیره مجمع خیرین با اشاره به محرومیت برخی از مناطق استان به لحاظ فضاهای آموزشی افزود: بایستی با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه خیرین کشوری و استانی را به سمت این مناطق هدایت کنیم .وی همچنین ادامه داد: یکی دیگر از موارد مهم حفظ و حراست و نگهداری از مدارس خیر ساز است که این مورد نیز بایستی در دستور کار قرار گیرد .

#ساخت موزه ای به نام خیرین مدرسه ساز

عبد یزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه سازاستان، ضمن گرامیداشت روز تکریم خیرین، از زحمات رئیس سازمان نوسازی مدارس تقدیرنمودو افزود: سیاست راهبردی سازمان در تکمیل پروژه های نیمه تمام یک حرکت جهادی بود که توانست بخش عمده ای از دغدغه های  خیرین و نوسازی مدارس را مرتفع کند .

وی گفت: نبود نیروی انسانی برای پیگیری مطالبات خیرین درحال حاضراز دغدغه های ما در مجمع خیرین و نوسازی مدارس است که بایستی برطرف شود. وی همچنین در جهت تکریم از این ظرفیت ملی پیشنهاد ساخت موزه ای به نام خیرین مدرسه ساز و ساخت فیلم کوتاه با موضوع خیرین را مطرح نمود که مورد اقبال نیز قرارگرفت.

 درپایان این جلسه با اهدای تقدیر نامه از زحمات خیرین  تقدیر شد.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز502
دیروزدیروز1359
هفته جاریهفته جاری6421
ماه جاریماه جاری36637
کل بازدیدکل بازدید831713

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید