header site 99 06

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

برنامه عملیاتی بسته تحولی مشارکت های مردمی نوسازی مدارس استان اصفهان تدوین شد (2)

برنامه عملیاتی بسته تحولی مشارکت های مردمی نوسازی مدارس استان اصفهان تدوین شد.

 

 جلسه بررسی برنامه های اجرایی بسته تحولی حوزه مشارکت های مردمی با حضور مدیر کل نوسازی مدارس،معاون مشارکت های مردمی و معاونین این اداره کل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان ،مهندس میربد دراین جلسه با اشاره به اهمیت حوزه مشارکت مردمی تاکید کرد : درسال‌های اخیر حضور خیرین مدرسه ساز موجب برکت کار مدرسه سازی شده است و خیرین مدرسه ساز علاوه بر اینکه اعتبارات مناسبی را به این بخش تزریق نموده اند و بالغ بر ۳۰ درصد مدارس کشور را ساخته اند، در عین حال توجه نظام برنامه ‌ریزی کشور و استان را به حوزه مدارس و فضاهای آموزشی جلب نموده اند. وی افزود: نقش خیرین در گسترش فعالیت‌های مربوط به ساخت مدارس چند جانبه است به صورتی که از یک سو خیرین اعتبارات لازم برای مدرسه سازی را تامین می نمایند و از سوی دیگر توجه سایر بخش ها را به موضوع مدرسه سازی جلب می کنند و این بسیار ارزشمند است.

وی گفت: نگاه اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان  به حوزه خیرین، نگاهی راهبردی است و باید تمام تلاش خود را برای استفاده بهینه از ظرفیت های این حوزه به عمل آوریم. مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان یادآور شد: دربسته تحولی اجرایی مشارکتها باید سعی کنیم از ظرفیت‌های بومی استان در حوزه خیرین بیش از پیش استفاده کنیم.وی تاکیدکرد: استان اصفهان یکی از استانهای دارای ظرفیت‌ های بالای فرهنگی و اقتصادی است و به همین دلیل می‌تواند در حوزه خیرین یک استان سرآمد و الگو باشد.وی گفت: استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای استان در عملیاتی شدن اهداف مرتبط با بسته تحولی مشارکتها  نقش محوری دارد و واحدهای مشارکت ها و روابط عمومی باید توان بالا و مضاعفی را برای به فعلیت درآمدن این ظرفیت‌ها به کار بندند. مهندس میربد باتاکید بر ضرورت تعامل با مجمع خیرین مدرسه ساز استان و اداره کل آموزش و پرورش گفت:  باید از تمام ظرفیت های استان برای شکوفایی بیشتر حوزه خیرین مدرسه ساز استفاده شود.

در این جلسه  مقرر شد با تشکیل کارگروه های تخصصی در بخش های مختلف، اجرایی شدن بسته تحولی مشارکتهای مردمی عملیاتی شود.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز541
دیروزدیروز1359
هفته جاریهفته جاری6460
ماه جاریماه جاری36676
کل بازدیدکل بازدید831752

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید