×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

سه نفر از کارشناسان دفتر فنی معماری موفق به اخذ گواهینامه بین المللی مدیریت معماری مدرسه سبز شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، در جلسه دفتر فنی معماری که با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان برگزار شد، گواهینامه "مدیریت مدرسه سبز" به سه نفر از کارشناسان دفتر فنی معماری تقدیم شد.
سید مهدی میربد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته و ارائه های معماری  توسط دفتر فنی معماری در سمینار معاونین فنی و دفاتر فنی منطقه 4 کشور، موضوع مدرسه سبز را از اولویت های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کل کشور برشمرد.وی مدرسه سبز را نه یک واژه و اصطلاح، بلکه یک فرهنگ قلمداد کرد که می بایست در طراحی و اجرا و بهره برداری مدارس از آن بهره جست.
سید مهدی میربد با بیان اینکه دو مدرسه در استان اصفهان به صورت پایلوت با آیتم های مشخص شده در مدرسه سبز، طراحی و ساخته خواهد شد، نقش دانش افزایی و ارتباط با متخصصان و دانشگاه های پیشرو را در گسترش ابعاد این موضوع بسیار مهم خواند و از اهتمام کارشناسان معماری این اداره کل برای شرکت و دریافت گواهینامه بین المللی ابراز خرسندی نمود.
محمدرضا اصفهانی، فرشید صادقی و الهام سجاد از کارشناسان دفتر فنی معماری، گواهینامه بین المللی خود را از دست مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان دریافت نمودند.
 

آخرین به روز رسانی سایت

20
ارديبهشت1399

...

06
ارديبهشت1399

...

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز444
دیروزدیروز1414
هفته جاریهفته جاری4385
ماه جاریماه جاری38275
کل بازدیدکل بازدید651815

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید